«Встати! Суд іде!»

Деталі

Ділову гру під такою назвою провели 18 жовтня для учнів 10 класів загальноосвітньої школи № 3 фахівчині Голопристанського місцевого центру з надання БВПД Інна Холодняк та Юлія Краснощок.Під час правопросвітницького заходу підлітки приміряли на себе ролі учасників судового процесу та розглянули реальну справу 14-річного хлопця,  який звернувся до суду з позовом про стягнення аліментів з батьків на своє утримання.  
 
Також учням було запропоновано розглянути справу повнолітньої особи, яка, не маючи водійського посвідчення та у стані алкогольного сп`яніння, керувала мопедом.

Організатори пояснили, що метою проведення такого заходу було формування у підлітків уявлення про сучасний судовий процес; ознайомлення з його основними етапами та стадіями, обов`язками та правами всіх учасників процесу, а також  вироблення навичок правомірної поведінки та негативного ставлення до правопорушень.

По закінченню гри заступниця начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Інна Холодняк звернула увагу присутніх на те, що діти, у тому числі діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також діти, які постраждали внаслідок воєнних дій чи збройного конфлікту, - мають право на всі види правових послуг.
Вона пояснила, що таке безоплатна правова допомога, який порядок звернення дітей до установ системи БПД та вручила  інформаційні буклети з контактами Голопристанського місцевого центру з надання БВПД.

Відкриті чорні парасольки у ясний сонячний день відразу привернули увагу перехожих, які отримали багато корисної інформації про сучасне рабство. Зокрема, йшлося про трудову, сексуальну експлуатацію, втягнення у злочинну діяльність, наркотрафік, жебрацтво, торгівлю людьми та торгівлю органами.

 

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1782447
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
485
2104
2589
1721440
21180
83025
1782447

Ваш IP: 172.68.65.181
Час: 2019-12-10 05:26:21
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове