Консолідація зусиль задля захисту трудових прав мешканців Херсонської області

Деталі

18 жовтня між Регіональним центром з надання БВПД у Херсонській області та Херсонською обласною міжгалузевою радою професійних спілок був укладений Меморандум про співпрацю та взаємодію.
Документ підписали керівники установ - Марина Єлисєєва (Регіональний центр з надання БВПД у Херсонській області) та Анатолій Добровольський (голова Херсонської обласної міжгалузевої ради професійних спілок).

До події підписання Меморандуму долучилися й директор Херсонського місцевого центру з надання БВПД Денис Милокостий та керівники обласних галузевих членських організацій Херсонської облміжпрофради.

Таке спільне рішення сторони меморандуму прийняли, керуючись  Конституцією України, законами України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», «Про безоплатну правову допомогу», іншими нормативно-правовими актами, спрямованими на реалізацію та захист прав і свобод людини і громадянина, усвідомлюючи необхідність забезпечення доступу громадян до якісної та своєчасної правової допомоги та прагнучі забезпечити максимальну ефективність здійснюваних заходів щодо досягнення спільних цілей.

Обговорюючи загальні положення, сторони зазначили, що метою Меморандуму про співпрацю є консолідація зусиль, спрямованих на реалізацію та захист прав і свобод людини та громадянина, зокрема права на працю, соціальний захист, об´єднання у профспілки та безоплатну правову допомогу, запобігання їх порушень.

Для досягнення цієї мети сторони домовилися про співпрацю за такими напрямами:

  • здійснення спільних завдань та заходів з реалізації ініціатив (пілотних проектів), спрямованих на забезпечення захисту трудових прав та соціальних гарантій громадян, зокрема спрощення їх доступу до безоплатної правової допомоги;
  • налагодження взаємодії між членськими організаціями Херсонської облміжпрофради та місцевих центрі з надання БВПД щодо вироблення механізму перенаправлення осіб для забезпечення надання їм безоплатної правової допомоги та забезпечення захисту їхніх прав;
  • здійснення моніторингу та аналізу існуючих проблем соціальної та правової захищеності громадян у сфері трудових правовідносин з метою удосконалення діючих та розроблення нових механізмів забезпечення захисту прав таких осіб;
  • організація та проведення семінарів, конференцій, тренінгів, виставок, спільних комунікативних заході, у тому числі міжнародних, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості громадян у відповідних сферах;
  • обмін інформаційними, аналітичними та іншими матеріалами, зміст яких може становити спільний інтерес, у тому числі їх розміщення на веб-сайтах сторін.

Відкриті чорні парасольки у ясний сонячний день відразу привернули увагу перехожих, які отримали багато корисної інформації про сучасне рабство. Зокрема, йшлося про трудову, сексуальну експлуатацію, втягнення у злочинну діяльність, наркотрафік, жебрацтво, торгівлю людьми та торгівлю органами.

 

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1969408
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
808
2376
808
1908623
48453
77795
1969408

Ваш IP: 172.69.62.137
Час: 2020-02-17 08:05:42
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове