День відкритих дверей пройшов у Голопристанському місцевому центрі з надання БВПД

Деталі

Як відомо, сучасне поняття «юрист» об'єднує тих, хто займається різноманітною професійною юридичною діяльністю, а саме суддів, прокурорів, адвокатів, слідчих, нотаріусів, юрисконсультів. Утверджувати та забезпечувати справедливість у суспільстві – головне призначення юристів різних сфер діяльності. І якщо про роботу суддів, прокурорів, адвокатів чи працівників правоохоронних органів підлітки вже мають якесь уявлення, то чим займаються юристи системи БПД - їм зазвичай не відомо. 

Тож з метою популяризації професії юриста та з нагоди професійного свята – Дня юриста в Україні (Указ Президента України від 16 вересня 1997 року № 1022/97) фахівці Голопристанського місцевого центру з надання БВПД організували для учнів 10 класів загальноосвітньої школи № 1 День відкритих дверей.
 
В.о. директора Ірина Кеба розповіла підліткам про особливості та напрями діяльності системи БПД в Україні та на Херсонщині зокрема, провела екскурсію по центру та познайомила з фахівцями центру.

Заступниця начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Інна Холодняк розповіла учням про професію «юрист», розпочавши з історичних аспектів становлення інституту юриспруденції.  Обговорили також, де саме можна працювати, маючи юридичну освіту, розглянули плюси та мінуси у виборі даної професії. 


Старшокласники усвідомили, що утверджувати принцип верховенства права, удосконалювати законодавство, посилювати правові гарантії захисту представників різних верств населення та підвищувати правову культуру людей – це ті завдання, які стоять перед юристами України.
 
dvg04Окрім того, фахівці центру повідомили, що діти, у тому числі діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій чи збройного конфлікту, - мають право на всі види правових послуг та детально пояснили порядок звернення дітей за правовою допомогою. 
 
Увагу підлітків привернув й підготовлений для них тематичний стенд з корисною інформацією та буклетами системи БПД і проекту «Я МАЮ ПРАВО!»
 
Підводячи підсумки роботи, Ірина Кеба наголосила, що великого успіху в житті досягають тільки ті люди, які займаються улюбленою справою, тому порадила десятикласникам підійти більш відповідально до вибору майбутньої професії.

Заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД Олена Іпатенко виступила з презентацією системи БПД та детально пояснила, як можна вирішити юридичні питання, отримати правову допомогу, консультацію, звернувшись до місцевих центрів та бюро правової допомоги.
Присутні дізнались, що безоплатна правова допомога включає в себе первинну (надання консультацій, роз´яснень, складання документів непроцесуального характеру) та вторинну правову допомогу (представництво інтересів особи в суді, захист, складання процесуальних документів). Якщо на первинну правову допомогу мають право всі без виключення громадяни України, у тому числі особи без громадянства та біженці, то вторинну правову допомогу можуть отримати тільки представники окремих категорій громадян. Особи з інвалідністю як раз мають право на даний вид послуг.
Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.
   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1969580
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
980
2376
980
1908623
48625
77795
1969580

Ваш IP: 162.158.79.72
Час: 2020-02-17 09:34:00
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове