Учні 5-В класу Бериславської ЗОШ №1 обирають світ без булінгу

Деталі

Чому одні діти нетерпимі до інших? Чому той, хто відрізняється від оточуючих, частіше залишається на самоті та стає об’єктом насмішок, а іноді – й проявів колективного цькування. В українському суспільстві зараз багато говорять про толерантність. Водночас найпоширенішими проблемами в колективах є булінг та мобінг. 

Про це говорили головна спеціалістка відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Бериславського місцевого центру Катерина Кравчук та фахівчиня Центру юнацької та дитячої творчості Ірина Рибницька  з учнями  5-В класу загальноосвітньої школи №1, де пройшла виховна година «Булінг: причини, наслідки, запобігання та відповідальність».
 
Катерина Кравчук розповіла учням, як відрізнити конфлікт від булінгу, назвала його типові ознаки.

Крім того, інтегратор місцевого центру наголосила про наслідки за вчинення булінгу, звернувши увагу на його різновиди.

«Близько 200   справ про булінг знаходяться в судах. За ваші дії відповідають батьки, якщо ви не досягли вікового цензу відповідальності», - додала вона.

Після цього переглянули та обговорили тематичні мультфільми, які допоможуть більш терпимо ставитися один до одного та попередити виникнення цькування. «Булінг – це зло, ми обираємо світ без булінгу!» - зробили висновок діти, які вразили спікерів своєю безпосередністю та щирістю.

Відеоматеріали можна переглянути за посиланням:

Заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД Олена Іпатенко виступила з презентацією системи БПД та детально пояснила, як можна вирішити юридичні питання, отримати правову допомогу, консультацію, звернувшись до місцевих центрів та бюро правової допомоги.
Присутні дізнались, що безоплатна правова допомога включає в себе первинну (надання консультацій, роз´яснень, складання документів непроцесуального характеру) та вторинну правову допомогу (представництво інтересів особи в суді, захист, складання процесуальних документів). Якщо на первинну правову допомогу мають право всі без виключення громадяни України, у тому числі особи без громадянства та біженці, то вторинну правову допомогу можуть отримати тільки представники окремих категорій громадян. Особи з інвалідністю як раз мають право на даний вид послуг.
Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.
   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1782444
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
482
2104
2586
1721440
21177
83025
1782444

Ваш IP: 172.68.65.7
Час: 2019-12-10 05:24:07
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове