Адвокат системи БПД довів невинуватість клієнта у вчиненні адміністративного правопорушення

Деталі

До Херсонського місцевого центру з надання БВПД звернувся громадянин Г., який потребував безоплатної вторинної правової допомоги, а саме  представництва інтересів у суді як особи, що притягається до адміністративної відповідальності. Адвокат В’ячеслав Бойко довів невинуватість клієнта у вчиненні адміністративного правопорушення -  надання послуг таксі без реєстрації.

Детальніше: Адвокат системи БПД довів невинуватість клієнта у вчиненні адміністративного правопорушення

Завдяки активній позиції захисника справа про заподіяння тілесних ушкоджень завершилась виправдувальним вироком

Деталі

Громадянка З. обвинувачувалась у тому, що на ґрунті тривалих неприязних стосунків штовхнула потерпілу, що призвело до перелому двох ребер в результаті падіння. Її дії були кваліфіковані за статтею 128 КК України – необережне середньої тяжкості тілесне ушкодження, санкція якої передбачає покарання до двох років обмеження волі. Жінка заперечувала свою вину, стверджувала, що за своїм фізичним станом не могла заподіяти тілесних ушкоджень, вважала, що потерпіла таким чином хоче помститися їй через тривалий спір щодо користування земельною ділянкою. В суді вона заявила, що потребує допомоги захисника.

Детальніше: Завдяки активній позиції захисника справа про заподіяння тілесних ушкоджень завершилась виправдувальним вироком

Обвинувачення не може ґрунтуватися на припущеннях та заяві про визнання вини

Деталі

AZvarychУ листопаді 2016 року біля одного з сіл Каховського району Херсонської області сталося вбивство. Двоє братів В. та С. разом зі своїм знайомим Р. після робіт на полі повертались додому, по дорозі випили горілки, далі між ними виникла сварка, яка закінчилась застосуванням кухонного ножа та смертю Р. Співробітники поліції швидко відреагували на злочин, знайшли братів практично на місці події.

Детальніше: Обвинувачення не може ґрунтуватися на припущеннях та заяві про визнання вини

Адвокат системи БПД допоміг клієнтові оскаржити незаконне звільнення та стягнути кошти з підприємства

Деталі

Оскаржити незаконне звільнення з роботи та стягнути з підприємства заробітну плату  за час вимушеного прогулу, а також   моральну шкоду, завдану внаслідок незаконного звільнення – з цими  питаннями  до Херсонського місцевого центру з надання БВПД звернувся  громадянин К. Вислухавши клієнта, працівники Херсонського місцевого центру з´ясували, що громадянин К. працював на посаді прибиральника службових приміщень дитячо-юнацької спортивної школи №2. 28 березня 2017 року він був звільнений з посади на підставі п. 4 ст.40 КЗпП України у зв'язку з відсутністю з неповажної причини на робочому місці 27 та 28 березня 2017 року.

Детальніше: Адвокат системи БПД допоміг клієнтові оскаржити незаконне звільнення та стягнути кошти з підприємства

Адвокат системи БПД допоміг клієнтці стягнути кошти на ремонт автомобіля

Деталі

До Херсонського місцевого центру з надання БВПД у липні 2017 року звернулася пані П., яка потребувала безоплатної вторинної правової допомоги з приводу стягнення коштів в якості відшкодування витрат на відновлення автомобіля, який використовувався без законних підстав.
Як повідомила клієнтка, 31 травня 2006 року її дочці, інваліду третьої групи, інваліду з дитинства, Головне управління праці та соціального захисту населення Херсонської облдержадміністрації виділило автомобіль «ЗАЗ - 110206» із звичайним керуванням. Автомобіль був прийнятий у належному стані, без дефектів та технічних недоліків.

Детальніше: Адвокат системи БПД допоміг клієнтці стягнути кошти на ремонт автомобіля

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1440279
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
987
1976
12500
1375678
40173
63741
1440279

Ваш IP: 108.162.242.16
Час: 2019-07-20 09:15:09
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове