Завдяки сумлінній роботі адвоката дії правоохоронців при проведенні оперативної закупівлі були визнані провокацією

Деталі

AZvarychРозгляд кримінального провадження за обвинуваченням Ф. у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1, 2 ст. 307, ч. 1 ст. 315 КК України тривав більше 4 років. Особа засуджувалась, апеляція повертала справу на новий розгляд, але нарешті вступив в силу виправдувальний вирок. Чимало зусиль для цього доклав адвокат Зварич Євгеній Григорович.

Ф. обвинувачувався у трьох епізодах збуту амфетаміну. Під час останнього 22.09.2014 в ході оперативної закупки він був затриманий, в його сумці, а дещо згодом і в його квартирі на балконі були вилучені гроші та психотропна речовина. Крім того він, начебто, схиляв закупника до вживання наркотичних засобів. Сам Ф. свою вину заперечував, стверджував, що нікому заборонені засоби не продавав, гроші від закупника він отримував, але не за амфетамін. а за придбання телефону. На момент фізичного затримання сумки, в якій знайшли гроші і психотропні речовини, в Ф. не було, йому її начепили пізніше. Так само не було проблемою підкинути їх і на балкон, який не засклений і знаходиться на першому поверсі. Фактично все було спровоковано працівниками поліції.

Детальніше: Завдяки сумлінній роботі адвоката дії правоохоронців при проведенні оперативної закупівлі були визнані провокацією

Незаконне затримання особи без ухвали слідчого судді стало підставою для звільнення з-під варти

Деталі

OVVoznuk21.01.2019 до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області надійшло повідомлення з Каховського відділу поліції про затримання громадянина Б., який підозрювався у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 185 (крадіжка, поєднання з проникненням в приміщення) та ч. 2 ст. 186 (грабіж, вчинений повторно) Кримінального кодексу України.

Для здійснення захисту затриманого центр призначив адвоката Вознюка Олександра Віталійовича (доручення № 021-0000118 від 21.01.2019).

Прибувши до відділу поліції, адвокат провів конфіденційне побачення з клієнтом та ознайомився з матеріалами справи. Затриманий не заперечував свою причетність до крадіжки, однак не визнавав своєї вини у скоєнні грабежу. Зокрема, він зазначив, що під час сварки з мотивів помсти забрав у своєї дружини мобільний телефон, однак не мав наміру його присвоювати, що виключає наявність корисливого мотиву як обов’язкового елементу складу злочину.

Детальніше: Незаконне затримання особи без ухвали слідчого судді стало підставою для звільнення з-під варти

Адвокат системи БПД допоміг клієнту стягнути матеріальну та моральну шкоду, завдану кримінальним правопорушенням

Деталі

суд 3До Херсонського місцевого центру з надання БВПД звернувся громадянин В., який потребував вторинної правової допомоги, що передбачала складання цивільного позову у кримінальному провадженні та здійснення представництва інтересів у суді.

Так, Білозерським районним судом Херсонської області розглядалася кримінальна справа по факту крадіжки. Клієнт місцевого центру визнаний потерпілою стороною по даній кримінальній справі.

Дорученням Херсонського місцевого центру з надання БВПД №981-Д від 09.02.2018 клієнтові призначений адвокат Василь Дубков, який склав позовну заяву та надав її до суду.

Детальніше: Адвокат системи БПД допоміг клієнту стягнути матеріальну та моральну шкоду, завдану кримінальним правопорушенням

У суді адвокат системи БПД довів факт родинних стосунків клієнтки з померлою матір´ю

Деталі

суд 2До Олешківського бюро правової допомоги звернулася громадянка В., у якої 10.01.2008 року померла матір. Звернувшись до нотаріальної контори із заявою про отримання спадщини, в порядку, визначеному чинним законодавством України, громадянка В. отримала відмову, оскільки у неї відсутнє свідоцтво про народження та будь-які інші документи, що підтверджують факт родинних стосунків з померлою. Хоча на момент смерті матері громадянка В. постійно проживала з нею, вела спільне господарство.

Херсонський місцевий центр на підставі доручення №784-Д(О) від 18.10.2017 призначив клієнтці адвоката Віктора Андруневича, який склав та направив до суду заяву про встановлення факту, що має юридичне значення - факту родинних відносин. З метою підтвердження обґрунтованості вимог та у зв’язку з відсутністю інших способів доказування, адвокатом заявлено свідків, які могли б підтвердити факти, які викладені в заяві.

Детальніше: У суді адвокат системи БПД довів факт родинних стосунків клієнтки з померлою матір´ю

Адвокат системи БПД допоміг клієнтці визнати сина недієздатним та встановити опіку над ним

Деталі

судДо Олешківського бюро правової допомоги звернулася громадянка С. Суть звернення полягала в наступному: син клієнтки має стійкі психічні розлади, не може розуміти своїх дій та керувати ними, перебуває на її утриманні, потребує постійного догляду.

Попередньо отримавши консультацію працівників бюро, клієнтка прийняла рішення про звернення до суду, оскільки заходів позасудового вирішення справи не передбачено чинним законодавством України.

Херсонський місцевий центр з надання БВПД за дорученням №1004-Д(О) від 21.02.2018 призначив клієнтці адвоката Анатолія Лагоду.

Детальніше: Адвокат системи БПД допоміг клієнтці визнати сина недієздатним та встановити опіку над ним

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1322365
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1255
2223
12604
1254468
48161
50537
1322365

Ваш IP: 162.158.79.198
Час: 2019-05-26 13:10:04
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове