Адвокат системи БПД допоміг клієнту стягнути матеріальну та моральну шкоду, завдану кримінальним правопорушенням

Деталі

суд 3До Херсонського місцевого центру з надання БВПД звернувся громадянин В., який потребував вторинної правової допомоги, що передбачала складання цивільного позову у кримінальному провадженні та здійснення представництва інтересів у суді.

Так, Білозерським районним судом Херсонської області розглядалася кримінальна справа по факту крадіжки. Клієнт місцевого центру визнаний потерпілою стороною по даній кримінальній справі.

Дорученням Херсонського місцевого центру з надання БВПД №981-Д від 09.02.2018 клієнтові призначений адвокат Василь Дубков, який склав позовну заяву та надав її до суду.

Детальніше: Адвокат системи БПД допоміг клієнту стягнути матеріальну та моральну шкоду, завдану кримінальним правопорушенням

У суді адвокат системи БПД довів факт родинних стосунків клієнтки з померлою матір´ю

Деталі

суд 2До Олешківського бюро правової допомоги звернулася громадянка В., у якої 10.01.2008 року померла матір. Звернувшись до нотаріальної контори із заявою про отримання спадщини, в порядку, визначеному чинним законодавством України, громадянка В. отримала відмову, оскільки у неї відсутнє свідоцтво про народження та будь-які інші документи, що підтверджують факт родинних стосунків з померлою. Хоча на момент смерті матері громадянка В. постійно проживала з нею, вела спільне господарство.

Херсонський місцевий центр на підставі доручення №784-Д(О) від 18.10.2017 призначив клієнтці адвоката Віктора Андруневича, який склав та направив до суду заяву про встановлення факту, що має юридичне значення - факту родинних відносин. З метою підтвердження обґрунтованості вимог та у зв’язку з відсутністю інших способів доказування, адвокатом заявлено свідків, які могли б підтвердити факти, які викладені в заяві.

Детальніше: У суді адвокат системи БПД довів факт родинних стосунків клієнтки з померлою матір´ю

Адвокат системи БПД допоміг клієнтці визнати сина недієздатним та встановити опіку над ним

Деталі

судДо Олешківського бюро правової допомоги звернулася громадянка С. Суть звернення полягала в наступному: син клієнтки має стійкі психічні розлади, не може розуміти своїх дій та керувати ними, перебуває на її утриманні, потребує постійного догляду.

Попередньо отримавши консультацію працівників бюро, клієнтка прийняла рішення про звернення до суду, оскільки заходів позасудового вирішення справи не передбачено чинним законодавством України.

Херсонський місцевий центр з надання БВПД за дорученням №1004-Д(О) від 21.02.2018 призначив клієнтці адвоката Анатолія Лагоду.

Детальніше: Адвокат системи БПД допоміг клієнтці визнати сина недієздатним та встановити опіку над ним

Адвокат системи БПД допоміг клієнтці стягнути кошти на лікування дитини

Деталі

lawУ Херсоні адвокат Віктор Андруневич допоміг жінці стягнути з колишнього чоловіка кошти на лікування дитини: громадянка Ф. звернулась до Херсонського місцевого центру з надання БВПД за отриманням вторинної допомоги, і заявлені позовні вимоги були задоволені в повному обсязі.

Детальніше: Адвокат системи БПД допоміг клієнтці стягнути кошти на лікування дитини

Адвокат системи БПД довів право клієнтки на отримання пенсії по втраті годувальника

Деталі

ПФУГоловне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області відмовило жінці, яка має II групу інвалідності, у призначенні їй пенсії по втраті годувальника, аргументуючи тим, що вони з чоловіком зареєстровані та проживали за різними адресами. Адвокат Іван Дубков, призначений Херсонським місцевим центром з надання БВПД, довів у суді факт перебування клієнтки на утриманні чоловіка.

Детальніше: Адвокат системи БПД довів право клієнтки на отримання пенсії по втраті годувальника

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
Wiki banner
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

1208691
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
145
2128
145
1145476
74144
55800
1208691

Ваш IP: 162.158.79.156
Час: 2019-03-25 00:19:39
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове